Kadra Pedagogiczna

Dyrektor:

ARTUR AFFELT –

 

geografia

Zainteresowania:
       wędrówki górskie, fotografia, przyroda, ogród

Zastępca dyrektora:

JOLANTA SIEWIOR –


biologia

Zainteresowania:
       turystyka, podróże, zdrowy styl życia

PAWEŁ ADAMSKI –

fizyka, technika
Zainteresowania:
      turystyka, fotografia przyrodnicza, muzyka oraz literatura
      

MONIKA BIBERSZTAJN –

język polski
Zainteresowania:
      turystyka, psychologia, literatura   

MACIEJ BANDROWSKI –

historia, wdż
Zainteresowania:
      archiwistyka, sport, turystyka piesza, rowerowa     

BOŻENA CYBULSKA –

nauczanie zintegrowane

Zainteresowania:
      turystyka, wędrówki górskie, literatura   

TOMASZ CHMIELEWSKI–

religia

 Zainteresowania:
       siatkówka, programy komputerowe, ewangelizacja

EUGENIUSZ DANISZEWSKI  –

matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa
Zainteresowania:
       żeglarstwo, sporty motorowodne, turystyka kwalifikowana
      

JOLANTA GLIWA –

świetlica, zajecia korekcyjno-kompensacyjne
Zainteresowania:
       turystyka, wędrówki górskie - Bieszczady, domek na wsi
      

AGNIESZKA SZATKOWSKA–

j. angielski
Zainteresowania:
       fotografia, wycieczki górskie, kraje anglojęzyczne

DOROTA KARDAS – ADAMSKA - 

matematyka
Zainteresowania:
       literatura, beletrystyka, muzyka, turystyka rowerowa, 
spływy kajakowe
      

AGNIESZKA   
KUBICKA-PRAŻNIEWSKA –

świetlica
Zainteresowania:
       książki biograficzne, pływanie, rower
      

ALEKSANDRA KWAŚNICKA –

pedagog
Zainteresowania:
       literatura piękna, film, turystyka

KRZYSZTOF LERCH –

wychowanie fizyczne
Zainteresowania:
      sport (lekkoatletyka), literatura, Internet, turystyka górska, alpinizm

JANUSZ LEWANDOWSKI–

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
 Zainteresowania:
 motoryzacja,  turystyka,  sport,  czynna gra w  zespole muzycznym

MARTA LIS – 

nauczanie zintegrowane

Zainteresowania:
      malowanie na szkle, turystyka, decoupage

KATARZYNA LUBOWICZ –

matematyka
Zainteresowania:
       wędrówki górskie, kulinaria
      

JACEK MAKOWSKI –

wychowanie fizyczne

Zainteresowania:

sport (siatkówka), komputery

 

ANNA MIŁKOWSKA –

chemia, matematyka, przyroda
Zainteresowania:
       literatura rosyjska /F.Dostojewski/, turystyka
      

DOROTA MYKIETNIK –

logopeda
Zainteresowania:
       muzyka klasyczna, turystyka
      

DOROTA PIĄTKOWSKA –

język polski
Zainteresowania:

       muzyka, kwiaty, przyroda, książki, malarstwo, amatorskie,   fotografia      

VIOLETTA PIETRZAK –

nauczanie zintegrowane
Zainteresowania:
      film, podróże, taniec, j. angielski, jazda konna
      

PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI 

chemia, informatyka
Zainteresowania:
     biotechnologia, wędkarstwo, film polski, ekologia
      

DOROTA PODCIBORSKA –

nauczanie zintegrowane
Zainteresowania:
      psychologia, muzyka, film

KATARZYNA PRZYTARSKA -

język angielski
Zainteresowania:
       podróże, kino, psychologia

AGNIESZKA - ROZWADOWSKA

język niemiecki
Zainteresowania:
      podróże, zwierzęta, sztuka orientalna

TOMASZ RUMIŃSKI –

wychowanie fizyczne
Zainteresowania:
      muzyka, sport, wędkarstwo i motoryzacja

AGNIESZKA RUTKOWSKA –

matematyka, fizyka
Zainteresowania:

 literatura, moda, muzyka

ARKADIUSZ SALWOWSKI –

język polski
Zainteresowania:
       literatura, malarstwo, muzyka
      

JOLANTA SKRZYPCZAK –

przyroda
Zainteresowania:
      turystyka piesza i rowerowa

LILIA SPYCHALSKA –

nauczanie zintegrowane
Zainteresowania:
      świat przyrody, śpiewy i tańce ludowe, 
kreowanie i projektowanie odzieży oraz życiorysy ludzi świętych
      

JUDYTA SOBIERAJ –

język angielski

Zainteresowania:

jazda konna, literatura       
 

ANNA STENCEL –

świetlica

Zainteresowania:

 muzyka, sport, taniec

MARTA SWATKO –

nauczanie zintegrowane, biologia
Zainteresowania:
       sztuka, turystyka
      

ALEKSANDRA SZARGAŁO –

nauczanie zintegrowane
Zainteresowania: 
        przyroda, literatura, turystyka rowerowa
      

JOLANTA SZWEDA –

historia, wos
Zainteresowania:
       literatura, kino europejskie

 

JOANNA KARCZEWSKA –

język polski
Zainteresowania:
       literatura, teatr, kultura ludowa, ogród
      

MONIKA TRAWIŃSKA -

biblioteka
Zainteresowania:

 architektura krajobrazu, sztuka

SŁAWOMIR WIEDEMEYER– 

język angielski
Zainteresowania:
      turystyka, fotografia, sport, kraje obszaru anglojęzycznego

ANNA ZAKRZEWSKA-

nauczanie zintegrowane

Zainteresowania:

     historia regionu, ogród

KATARZYNA MAĆKIEWICZ

religia

Zainteresowania:

MONIKA PAWLIKOWSKA

j. angielski

Zainteresowania:

MONIKA KOSEK-FRANK

j. niemiecki

Zainteresowania:

śpiew chóralny, czytanie książek, psychologia

MARTA MANIA

psycholog

Zainteresowania:

MAGDA DERKOWSKA

nauczyciel wspomagający

Zainteresowania:

literatura, turystyka rowerowa, psychologia

AGNIESZKA BADASZEWSKA

świetlica

Zainteresowania:

wędrówki,czytanie książek, wędkarstwo