Mikołajkowy challange

W dzień Św. Mikołaja Samorząd Uczniowski przygotował miłą niespodziankę. Przewodniczący SU Mateusz Ruszkowski z kl.IIIA przeprowadził challange piłkarski polegający na rywalizacji w podbijaniu piłki nożnej. Impreza odbywała się podczas przerw na sali gimnastycznej, a do konkursu przystąpiło 11 sportowców. Największą ilością podbić piłki (aż 80 razy) popisał się uczeń kl VIIb Michał Blumkowski, drugie miejsce zajął Adrian Cymer z kl II gim (69 podbić), a trzecie Jakub Mazur z III B gim.(63 podbicia). Nieco mniej szczęścia mieli inni uczestnicy challangu: Jakub Chmielewski, Michał Maćkiewicz, Klaudia Pokorzyńska (jedyna dziewczyna w konkursie-brawa za odwagę!), Mateusz Ruszkowski, Szymon Boniecki, Sebastian Kamiński, Mateusz Stępniewski i jedyny nauczyciel w konkursie Pan Jacek Makowski. Były upominki dla najlepszych i słodkie nagrody pocieszenia dla pozostałych. Była to pomysłowa i udana próba pokazania tego, że przerwy między lekcjami można spędzać w ruchu i zabawie bez smarfona przed oczami, potrzebny jest pomysł i zaangażowanie.