Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2018

Już po raz czwarty nasza szkoła wzięła w akcji „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia” organizowanej w dniu 28 września 2018 r.

Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić zaległości. W tym dniu patrol uczniowski składający się z uczniów klasy 8a sprawdzał znajomość tabliczki mnożenia zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Ci, którzy bezbłędnie odpowiedzieli na 5 przykładów otrzymali tytuł "Eksperta Tabliczki Mnożenia" i słodki poczęstunek. Uczniowie klas IV – VIII i 3 gimnazjum na lekcjach matematyki zmagali się z konkursem na „Mistrza tabliczki mnożenia”. Dodatkowo dzieci z klas najmłodszych na szkolnym boisku wykonywały rysunki związane z tabliczką mnożenia a na zajęciach z informatyki rozwiązywali interaktywne zadania. Wkrótce też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego związanego z tym dniem. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.