Ogólnopolski Turniej Szachowy Szkół Podstawowych „Edukacja przez Szachy w szkole”

W dniu 28 września 2018 roku drużyna szachowa Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie w składzie: Aleksandra Kwiatkowska, Wiktoria Gromelska, Hubert Kowalski, Jakub Narodzonek, Jędrzej Śmiech, Amelia Stefaniak, Lena Górzyńska i Magdalena Narodzonek wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”. W turnieju wzięło udział 231 uczniów i uczennic z całej Polski. Najliczniejsza grupa zawodników biorących udział w zawodach była w kategorii klas drugich i liczyła łącznie 68 osób. Najlepsze miejsce zajęła Wiktoria Gromelska, która w klasyfikacji końcowej zajęła 3 miejsce i otrzymała puchar i medal. Kolejne miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 4 miejsce Magdalena Narodzonek – uczennica klasy pierwszej, 5 miejsce Aleksandra Kwiatkowska, 8 miejsce Hubert Kowalski, 9 miejsce Amelia Stefaniak, 12 miejsce Jędrzej Śmiech, 18 miejsce Lena Górzyńska i 24 miejsce zajął Jakub Narodzonek. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju życzę dalszych sukcesów szachowych: Eugeniusz Daniszewski