Rozstrzygnięcie konkursów - "Bezpieczna+"

Grudzień to ostatni miesiąc trwającego w naszej szkole projektu "Bezpieczna +". Jednym z zadań było zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu na temat bezpieczeństwa. Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w dwóch konkursach. Pierwszy dotyczył bezpieczeństwa w świecie wirtualnym (klasy IV - VII), drugi dla trochę młodszych uczniów - bezpiecznej drogi do szkoły.
W konkursie plastycznym (oddziały zerowe) nagrodzeni zostali:
I miejsce - Maria Jachowska
II miejsce - Alicja Lewandowska
III miejsce - Artur Dyliński
Wyróżnienia: Maja Wierzba, Ariel Kukielski, Amelia Zakrzewska
W kategorii klas I - III
I miejsce - Amelia Wierzba
II miejsce - Karina Pajda
III miejsce - Nikola Gajewska
Wyróżnienie - Stanisław Dobrosielski
W konkursie wiedzy o cyberbezpieczeństwie nagrodzeni zostali:
- w kategorii klas IV - V:
I miejsce - Blanka Dulkiewicz i Igor Rybicki
II miejsce - Mateusz Becmer i Bartosz Stanisławski
III miejsce - Miłosz Kowalski i Jakub Kalinowski
- w kategorii klas VI - VII:
I miejsce - Marta Paurowska
II miejsce - Tymoteusz Lorenc
III miejsce - Aneta Ziółkowska i Igor Gradowski
Wyróżnienie specjalne Straży Gminnej w Obrowie - Kacper Romańczuk

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursach i gratulujemy talentu oraz wiedzy. Dziękujemy również za pomoc w organizacji konkursów, przeprowadzeniu zajęć oraz za prace w komisjach konkursowych panu inspektorowi Marcinowi Gajewskiemu.