Warsztaty ekologiczne - Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga"

Uczniowie klas II A i III B naszego gimnazjum 21 i 22 listopada przenieśli się z murów szkolnych do Ośrodka Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie. Dzięki realizowanemu przez tę instytucję projektowi, dotyczącemu zagrożenia powodziowego, nasza młodzież zdobyła wiadomości i umiejętności pozwalające przygotować się i zabezpieczyć na wypadek żywiołu. Ponadto uczniowie wzięli udział w warsztatach językowych przygotowanych przez nasze nauczycielki j. angielskiego, panie: Agnieszkę Szatkowską i Monikę Pawlikowską, oraz uczestniczyli w dyskotece integracyjnej. To był owocnie spędzony czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy p. Łukaszowi Kanieckiemu z OEE w Górznie za zaproszenie i gościnność. Mamy nadzieję do zobaczenia podczas kolejnego projektu.