KIBICOWALIŚMY TWARDYM PIERNIKOM

W piątek, 17 listopada br. dziewiętnastoosobowa grupa uczniów naszej szkoły wybrała się na mecz koszykówki do Torunia. Było to spotkanie miejscowej drużyny Polski Cukier Toruń przeciwko TBV Start Lublin w ramach rozgrywek o mistrzostwo Polski. Głównym celem naszej wycieczki było propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Prawie dwie godziny spędzone na trybunach podczas zaciętej podkoszowej rywalizacji minęły jak w oka mgnieniu. Mecz trzymał w napięciu. Ciekawe i efektowne akcje z obu stron, gra punkt za punkt. Dopiero czwarta kwarta pokazała wyższość Twardych Pierników nad zespołem z Lublina. Ostatecznie torunianie tryumfowali nad Startem z stosunku 98 : 84. Dzięki temu zwycięstwu Polski Cukier Toruń zajmuje drugie miejsce 
w tabeli. Śmiało można stwierdzić że był to bardzo dobrze zagospodarowany czas. Na pewno na tym nie poprzestaniemy. Następna wyprawa na siatkówkę, halową piłkę nożną… a może basen? 
Podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Obrowo p. Andrzeja Wieczyńskiego za udostępnienie gminnego busa, dzięki któremu dotarliśmy na rozgrywki.

J.M.