3 miejsce chłopców w unihokeju w zawodach powiatowych

6 listopada reprezentacja chłopców naszej szkoły w rocznikach 2005 i młodsi rywalizowała na parkiecie w Turznie w unihokeja. Zajęliśmy bardzo dobre trzecie miejsce zdobywając brązowe medale. 
Zawody rozgrywane były w dwóch grupach po cztery drużyny. Dwie wygrane z drużynami z Wielkiej Nieszawki i Chełmży i remis z SP Złotorią dały nam drugie miejsce w grupie i awans do półfinałów. Mecz o wejście do finałów zakończyliśmy remisem 1:1 i o wyłonieniu zwycięscy decydowały rzuty karne. Niestety o jedną bramkę lepsi okazali się rywale. Pozostała nam walka o najniższy stopień podium. Tutaj również zagraliśmy na remis i seria rzutów karnych znowu zadecydowała. Tym razem to my byliśmy lepsi, a tym samym zostaliśmy trzecią drużyną w Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego.