Egzamin na kartę rowerową

29 października zakończył się tegoroczny egzamin na KARTĘ ROWEROWĄ - pierwszego w życiu każdego ucznia szkoły podstawowej uprawnienia do samodzielnego prowadzenia pojazdów po drogach publicznych. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych egzamin został przeprowadzony dwuetapowo tj. części teoretycznej w formie testu oraz części praktycznej polegającej na jeździe rowerem po specjalnie przygotowanym "mini miasteczku". Z 66 osób chętnych, którzy przystąpili do trudów egzaminu ostatecznie pozytywnie zakończyło go 59. Pozostałe osoby muszą uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności, aby w przyszłym roku móc z sukcesem ukończyć następny egzamin. Wszystkim nowo upieczonym i pełnoprawnym kierowcom rowerów GRATULUJEMY !!!

organizatorzy:
Paweł Adamski
Jacek Makowski
Eugeniusz Daniszewski